Zadzwoń do nas: +48 662 630 454 lub napisz:

Legalna i bezpieczna praca

Podejmując pracę z Danziger Betreuung, zyskujesz gwarancję legalnej i bezpiecznej pracy, jaką jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech.

Opieka w Niemczech z Danziger Betreuung to pewność regularnych i terminowych zarobków. Oferujemy pracę za granicą opartą na jasnych zasadach oraz atrakcyjne wynagrodzenie do 1900 EUR netto/miesiąc.

Dla bezpieczeństwa naszych Opiekunek i Opiekunów pozostajemy do dyspozycji telefonicznie przez całą dobę oraz zapewniamy opiekę koordynatora na miejscu. Dzięki takim rozwiązaniom zyskujesz nie tylko możliwość stabilnych i wysokich zarobków, ale także spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby opieka nad osobami starszymi w Niemczech była dla naszych Opiekunek satysfakcjonującym zajęciem.

Legalna i bezpieczna praca naszych Opiekunek i Opiekunów osób starszych jest absolutnym priorytetem w naszej firmie. Dlatego współpracujemy wyłącznie z godnymi zaufania pośrednikami. Długofalowa kooperacja zapewnia nam dostęp do najlepszych ofert pracy w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech. Z nami masz gwarancję, że trafisz na sprawdzone zlecenie. Znalezienie odpowiedniej oferty pracy zajmuje nam zazwyczaj od jednego do czterech dni od momentu przyjęcia zgłoszenia.

Legalna i bezpieczna praca w Niemczech 01

Dla kogo legalna i bezpieczna praca w Niemczech?

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to niewątpliwie odpowiedzialne zadanie. Należy się do niego właściwie przygotować. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi jest bardzo ważnym czynnikiem. Znacząco ułatwia pracę w charakterze Opiekunki w Niemczech i pozwala na profesjonalne wykonywanie codziennych czynności względem podopiecznego. Dodatkowo zmniejsza stres Opiekunki lub Opiekuna. Pożądane cechy kandydatów to przede wszystkim cierpliwość, empatia, życzliwość i wyrozumiałość.

Kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji o wyjeździe do Niemiec jako Opiekunka seniorów w Niemczech odgrywa znajomość języka niemieckiego. Zdecydowanie ułatwia codzienny kontakt oraz pomaga w budowaniu relacji z podopiecznym. W Danziger Betreuung wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość języka, która pozwala na komunikowanie się z seniorem i jego rodziną oraz radzenie sobie w codziennych sytuacjach.

Jeżeli znasz język niemiecki w stopniu podstawowym, jesteś osobą empatyczną  i chcesz rozwijać się w zawodzie jako Opiekunka osób starszych w Niemczech, ta praca jest dla Ciebie!

Jeśli pojawiają się jakieś pytania – chętnie służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
☎️ +48 662 630 454 lub osobistej wizyty w naszym biurze w Gdańsku.

Zapraszamy do naszego biura

W centrum Gdańska, na ulicy Szafarnia 11, lokal F8
Zobacz na mapie –>

Masz pytania? Zadzwoń:

☎️ +48 662 630 454