Zadzwoń do nas: +48 662 630 454 lub napisz:

Umowa zlecenie i ubezpieczenie

Umowa zlecenie i ubezpieczenie to podstawowy element współpracy pomiędzy naszą firmą a Opiekunami przez nas rekomendowanymi do pracy w Niemczech.

Praca jako opiekunka lub opiekun w Niemczech jest w pełni legalna i bezpieczna. Odbywa się na podstawie polskiej umowy zlecenie na czas nieokreślony. Umowę taką podpisujemy jeszcze przed wyjazdem. To zapewnia stabilność zatrudnienia i elastyczność czasu pracy dla opiekunki. A to oznacza, że czas trwania umowy określamy indywidualnie i zależy od dyspozycyjności Zleceniobiorcy. Jest też zależny od ustalonych wymagań w miejscu realizacji umowy.

Umowa zlecenie i ubezpieczenie w Niemczech 02

Umowa zlecenie gwarantuje możliwość organizacji pracy w dowolnym miejscu i czasie. Natomiast umowę uważa się za zakończoną, gdy podmiot umowy został wykonany (została wykonana praca).

Ubezpieczenie na warunkach niemieckich. To się opłaca.

Dla naszych Opiekunek i Opiekunów pracujących na terenie Niemiec zapewniamy tzw. warunki niemieckie. Oznacza to nie tylko większy zakres ubezpieczenia w Niemczech, ale także dostęp do wszelkiego rodzaju wysokiej jakości usług lekarskich na terenie całej Republiki Federalnej Niemiec. Oprócz składek zdrowotnych, odprowadzamy również składki emerytalne. Po pięciu przepracowanych latach Opiekunka czy Opiekun nabywa prawa emerytalne obowiązujące w Niemczech.

Wybierając pracę na warunkach niemieckich zyskujesz pewność, że czas realizacji usługi wlicza się do emerytury, niezależnie od ilości przepracowanego czasu. Wyjazdy na krótsze okresy czasu realizujemy bez obniżania bazowej stawki emerytalnej.

Niezwłocznie po rozpoczęciu zlecenia otrzymujesz potwierdzenie ubezpieczenia.

Umowa zlecenie i ubezpieczenie w Niemczech 01

Umowa zlecenie i ubezpieczenie na warunkach niemieckich – zalety:

  • Wyjazdy krótsze (4-6 tygodni) są możliwe bez obniżenia stawki bazowej (liczonej za miesiąc) w stosunku do wyjazdów dłuższych.
  • Wynagrodzenia są wypłacane w każdym miesiącu wykonywania usługi (nie trzeba czekać na zakończenie zlecenia).
  • Umowa może być zawarta wyłącznie na czas zlecenia (nie ma potrzeby zawierania rocznych umów).
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec jest bardziej kompleksowe i niezawodne.
  • Uzyskanie emerytury w Niemczech bez obawy utraty emerytury w Polsce.

Zapraszamy do naszego biura

W centrum Gdańska, na ulicy Szafarnia 11, lokal F8
Zobacz na mapie –>

Masz pytania? Zadzwoń:

☎️ +48 662 630 454